Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,0% sub estimat
Pompe submersibile apă uzată
- Număr anunț
- SCN1161744
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- THETYS PUMPS S.R.L. (CUI 41402307)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.300 RON
- Valoare atribuită
- 144.650 RON 18,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2025 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1122522
- Termen limită
- 02.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243268
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Pompe submersibile apa uzata.pdf.p7s
- FisaDate_DF1243268.pdf
- Model contract Pompe submersibile apa uzata.docx.p7s
- Model Formulare DA 10 2025 Pompe submersibile apa uzata.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIDRONIC SRL CUI RO 24829074
Valoare atribuită
144.650 RON
din 176.300 RON estimat
18,0%
Adjudecat la 82,0% din estimat · economie 31.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.