Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Contract de furnizare Complete forensic formate din stații de lucru AntAnalyzer AMD Enterprise Edition cu licență Cellebrite Digital Collector (17 unități)

Număr anunț
RFQ1000487
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
Furnizor / câștigător
Q-EAST SOFTWARE SRL (CUI 14289821)
Cod CPV
30211100-2 · Supercomputer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.275.000 RON
Valoare atribuită
1.272.960 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
24.04.2025 12:07
Anunț de atribuire
RFQA1000359
Termen limită
13.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243439

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Q-EAST SOFTWARE SRL CUI RO 14289821

Valoare atribuită

1.272.960 RON

din 1.275.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.040 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.