Atribuită
Anunț de participare
Achizitie polielectrolit cationic pentru deshidratarea namolului generat in Statiile de Epurare
- Număr anunț
- SCN1161826
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- BRENNTAG SRL (CUI 10751277)
- Cod CPV
- 24520000-5 · Polimeri primari ai propilenei (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.000 RON
- Valoare atribuită
- 739.350 RON
- Data publicării
- 24.04.2025 09:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1121558
- Termen limită
- 08.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243368
Documente
Documentația de atribuire
- CS nr. 804_02.04.2025-semnat.pdf.p7m
- draft Acord cadru-semnat.pdf.p7m
- draft Contract subsecvent-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1243368.pdf
- Formulare si modele - polielectrolit-semnat.doc.p7m
- Formulare si modele_polielectrolit-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRENNTAG SRL CUI RO 10751277
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLOCHEM INDUSTRIES CUI RO 9699108
Valoare atribuită
739.350 RON
din 600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro