Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat

Executia de lucrari de constructii aferente proiectului: „ CONSOLIDARE SI EFICIENTIZARE SCOALA CU CLASELE I IV DIN SATUL VADU STANCHII,COMUNA CORBII MARI, JUD.DAMBOVITA”

Număr anunț
SCN1161811
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
Ciobanasul Impex (CUI 5026591)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.229.995,18 RON
Valoare atribuită
1.169.651,52 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
24.04.2025 08:07
Anunț de atribuire
SCNA1124150
Termen limită
13.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243353

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

1.169.651,52 RON

din 1.229.995,18 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 60.343,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.