Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat
POLIELECTROLIT
- Număr anunț
- SCN1161897
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24958200-6 · Agenti de floculare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.250.000 RON 28,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2025 13:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1122971
- Termen limită
- 20.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243537
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECO SISTEM PROIECT SRL CUI RO 9567115
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BRENNTAG SRL CUI RO 10751277
Valoare atribuită
1.250.000 RON
din 1.750.000 RON estimat
28,6%
Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 500.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.