Atribuită
Anunț de participare
Vacutainere VSH pentru analizor
- Număr anunț
- SCN1161887
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- PRAXIS MEDICA SRL (CUI 14530570)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.200 RON
- Valoare atribuită
- 16.200 RON
- Data publicării
- 25.04.2025 10:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1120584
- Termen limită
- 13.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243460
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAXIS MEDICA SRL CUI RO 14530570
Valoare atribuită
16.200 RON
din 16.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro