Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
Achizitie "Legume si fructe conservate" 2025
- Număr anunț
- SCN1161879
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
- Cod CPV
- 15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490.000 RON
- Valoare atribuită
- 415.237,80 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2025 09:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1121129
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1242917
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la formularul de oferta nr.2- Legume si fructe conservate 2025-semnat.xlsx.p7m
- Anexa la Propunerea tehnica privind factorii de evaluare Legume si fructe conservate-semnat.xlsx.p7m
- Caiet de sarcini - Legume si fructe conservate 2025-semnat.pdf.p7m
- CONTRACT DE FURNIZARE - model-semnat.pdf.p7m
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1242917.pdf
- Formular-comanda produse-semnat-semnat.pdf.p7s
- Formulare pentru ofertanti- 2025-semnat.doc.p7m
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Valoare atribuită
415.237,80 RON
din 490.000 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 74.762,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.