Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat
Asistenta tehnica si suport pentru aplicatia de management documente PIRS-ePRIM, stare civila
- Număr anunț
- SCN1161971
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.900 RON
- Valoare atribuită
- 54.600 RON 33,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2025 16:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1121282
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243734
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini PIRS e-PRIM-signed.pdf
- Draft contract PIRS e-PRIM-signed.pdf
- FisaDate_DF1243734.pdf
- Formulare - final.doc.p7s
- Formular -PROPUNERE TEHNICA.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
54.600 RON
din 81.900 RON estimat
33,3%
Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 27.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.