Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE INTRETINERE, REPARARE SI VERIFICARE ECHIPAMENTE DE STERILIZARE
- Număr anunț
- SCN1161953
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.400 RON
- Valoare atribuită
- 64.800 RON
- Data publicării
- 28.04.2025 15:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1125498
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243704
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini service aparatura de sterilizare.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1243704.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Valoare atribuită
64.800 RON
din 32.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro