Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat

Servicii de intretinere si reparatii pentru autoturismele din dotarea C.N.A.I.R. S.A. - Central - Lot 1 - Dacia, Lot 2 - Citroen, Suzuki, Volkswagen, Kia si Ford

Număr anunț
SCN1161949
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483.416 RON
Valoare atribuită
465.995,61 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
28.04.2025 12:39
Anunț de atribuire
SCNA1122722
Termen limită
12.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243525

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 483.416 RON Adjudecat: 465.995,61 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de intretinere si reparatii pentru autoturismele din d… 360.080 RON NESTY AUTO SERVICE 343.079,49 RON ↓4,7%
2 Servicii de intretinere si reparatii pentru autoturismele din d… 123.336 RON S.C TIMAS S.R.L 122.916,12 RON ↓0,3%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIMAS SRL CUI RO 4899512

Valoare atribuită

465.995,61 RON

din 483.416 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 17.420,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.