Anulată Anunț de participare

MATERIALE PEDAGOGICE PENTRU DOTARE UNITATI DE INVATAMANT

Număr anunț
SCN1162028
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348.388,54 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
29.04.2025 16:43
Anunț de atribuire
SCNA1120835
Termen limită
26.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243753

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 348.388,54 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carti scolare 35.810 RON Anulat
2 Planse didactice 21.890,22 RON Anulat
3 Materiale pedagogice 128.649,60 RON Anulat
4 Jocuri didactice 73.478,72 RON Anulat
5 Materiale psihopedagogice 88.560 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.