Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,2% sub estimat
Servicii de asigurare de răspundere profesională de tip D&O pentru directori directie si directori adjuncti directie
- Număr anunț
- SCN1162011
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- SIGNAL IDUNA ASIGURARI S.A. (CUI 21697068)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.182.430 RON 21,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2025 15:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1122352
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243839
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGNAL IDUNA ASIGURARI S.A. CUI 21697068
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL CUI 21678074
Valoare atribuită
1.182.430 RON
din 1.500.000 RON estimat
21,2%
Adjudecat la 78,8% din estimat · economie 317.570 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.