Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
Agent frigorific ecologic-freon tip R407C ~ S.R.T.F.C. Brașov
- Număr anunț
- SCN1162003
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.036 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.04.2025 12:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1121640
- Termen limită
- 12.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1243695
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare Servicii reparare linii 2025 -semnat.doc.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1243695.pdf
- Model de contract-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COLIMO SRL CUI RO16243065
Valoare atribuită
10.036 RON
din 12.500 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 2.464 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.