Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Medicamente PN NEUROLOGIE - 6 loturi
- Număr anunț
- CN1080750
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.611.070,40 RON
- Valoare atribuită
- 21.830.348,40 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2025 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1151512
- Termen limită
- 03.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 282779-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243605
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI SI SPECIFICATII.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1243605.pdf
- setiunea IV - FORMULARE.docx
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 22.611.070,40 RON Adjudecat: 21.830.348,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Interferon beta 1a | 6.371.550 RON | DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. | 6.135.930 RON ↓3,7% |
| 2 | Natalizumabum 300 mg | 3.897.194,40 RON | DR.MAX,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL | 3.760.790,40 RON ↓3,5% |
| 3 | Interferon beta 1a 44 micrograme cartuse multidoza | 1.245.402 RON | DR.MAX,MERCK ROMANIA S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL | 1.238.832 RON ↓0,5% |
| 4 | Fingolimodum 0,5 mg | 2.541.924 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. | 2.518.796 RON ↓0,9% |
| 5 | Solutie electroliti pe baza de bicarbonat punga a 5 litri | 8.176.000 RON | THREE PHARM | 8.176.000 RON |
| 6 | Apa distilata flacon 500 ml pentru administrare iv | 379.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Valoare atribuită
21.830.348,40 RON
din 22.611.070,40 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 780.722 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.