Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat

CLUSTER SERVER

Număr anunț
CN1080749
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
IXODRON S.R.L. (CUI 41027500)
Cod CPV
48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400.340 RON
Valoare atribuită
5.382.982,60 RON 15,9% sub estimat
Data publicării
02.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1155896
Termen limită
16.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
282740-2025
Documentație de atribuire
DF1243754

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ENTEX LOGIC SRL CUI RO29506457

Valoare atribuită

5.382.982,60 RON

din 6.400.340 RON estimat 15,9%

Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 1.017.357,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.