Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,4% sub estimat
TONERE SI UNITATI DE IMAGINE
- Număr anunț
- CN1080740
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- PANCRONEX SA (CUI 4719476)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.895.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.245.840 RON 22,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1152907
- Termen limită
- 10.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 282267-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243801
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 - CAIET DE SARCINI - CANTITATI ESTIMATE - TONERE SI UNITATI DE IMAGINE-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI - TONERE SI UNITATI DE IMAGINE-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1243801.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7m
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI - TONERE SI UNITATI DE IMAGINE-semnat.pdf.p7m
- MODEL ACORD CADRU-semnat.pdf.p7m
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT-semnat.pdf.p7m
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 2.245.840 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TONERE | — | PANCRONEX | 1.266.880 RON |
| 2 | UNITATI DE IMAGINE | — | PANCRONEX | 635.960 RON |
| 3 | TONERE IMPRIMANTE AUTOMATE CD/DVD - RADIOLOGIE | — | Mida Soft Business | 343.000 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476
Valoare atribuită
2.245.840 RON
din 2.895.200 RON estimat
22,4%
Adjudecat la 77,6% din estimat · economie 649.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.