Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,8% sub estimat
Achizitie Oxigen medicinal lichid în stocator
- Număr anunț
- CN1080737
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.400.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.480.000 RON 75,8% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1158339
- Termen limită
- 04.07.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 282313-2025
- Documentație de atribuire
- DF1243864
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU.docx.p7s
- CAIET SARCINI OXIGEN LICHID_signed.pdf
- CONTRACT SUBSECVENT .docx.p7s
- FisaDate_DF1243864.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 3
AUTOSPED INTERNATIONAL SRL CUI RO28963302
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
VOLTRANS IMPEX CUI RO3322132
Valoare atribuită
3.480.000 RON
din 14.400.000 RON estimat
75,8%
Adjudecat la 24,2% din estimat · economie 10.920.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.