Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Execuția lucrărilor în cadrul proiectului „Drumuri agricole in comuna Bogdan Voda”
- Număr anunț
- SCN1162146
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGDAN VODA (PRIMARIA BOGDAN VODA) (CUI 3627579)
- Furnizor / câștigător
- SEBI-MARC SRL (CUI 15340540)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.494.155,96 RON
- Valoare atribuită
- 4.131.899,71 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2025 16:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1124324
- Termen limită
- 26.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244046
Documente
Documentația de atribuire
- 11. Grafic implementare investitie REV_s.pdf
- 1. PT parte scrisa.pdf
- 2. PT parte desenata.pdf
- 3. PT liste de cantitati.pdf
- 4. referat verificare, documente verificator.pdf
- CAIET DE SARCINI (2).pdf
- CONTRACT (7).pdf
- FisaDate_DF1244046.pdf
- FORMULARE (2).pdf
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEBI-MARC SRL CUI RO15340540
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
BIB EXPLO TUR SRL CUI RO31504393
Asociați 1
PROF CON INVEST S.R.L. CUI RO35758327
Valoare atribuită
4.131.899,71 RON
din 4.494.155,96 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 362.256,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.