Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
„Furnizare energie electrica la obiective aparținând RA-APPS”
- Număr anunț
- CN1080763
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.346.008 RON
- Valoare atribuită
- 28.875.888,68 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.05.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1153691
- Termen limită
- 03.06.2025 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 287687-2025
- Documentație de atribuire
- DF1244144
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini (30.04.2025)_semnat.doc.p7s
- 4.Draft Contract de furnizare energie electrica (30.04.2025)_semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1244144.pdf
- Formulare_semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 29.346.008 RON Adjudecat: 28.875.888,68 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumatori non-casnici | 28.224.005 RON | SPEEH HIDROELECTRICA SA | 27.763.990,32 RON ↓1,6% |
| 2 | Consumatori casnici | 1.122.003 RON | SPEEH HIDROELECTRICA SA | 1.111.898,36 RON ↓0,9% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPEEH HIDROELECTRICA SA CUI RO 13267213
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPEEH HIDROELECTRICA SA CUI RO 13267213
Valoare atribuită
28.875.888,68 RON
din 29.346.008 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 470.119,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.