Atribuită Anunț de participare

Delegarea prin concesiune a gestiunii :Serviciul de gestionarea câinilor fară stapân în comuna Odobesti , județul Dâmbovița

Număr anunț
PC1002982
Autoritate contractantă
Comuna Odobesti (Primaria Comunei Odobesti) (CUI 4402698)
Furnizor / câștigător
VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
05.05.2025 10:50
Anunț de atribuire
PCA1002999
Termen limită
27.05.2025 10:00
Documentație de atribuire
DF1243869

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.