Atribuită Anunț de participare

CARBURANT AUTO PE BAZĂ DE CARDURI, ACORD-CADRU 24 DE LUNI

Număr anunț
SCN1162113
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397.000 RON
Valoare atribuită
580.602 RON
Data publicării
05.05.2025 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1123272
Termen limită
23.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243779

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

580.602 RON

din 397.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.