Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat

PACHET CONSUMABILE PENTRU UZ RENAL

Număr anunț
SCN1162091
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
SMART MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 19096597)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760.930 RON
Valoare atribuită
507.230 RON 33,3% sub estimat
Data publicării
05.05.2025 07:15
Anunț de atribuire
SCNA1121166
Termen limită
19.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1243914

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

507.230 RON

din 760.930 RON estimat 33,3%

Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 253.700 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.