Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,8% sub estimat
Servicii de depozitare documente de arhiva
- Număr anunț
- SCN1162230
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Furnizor / câștigător
- STEFADINA COMSERV SRL (CUI 9058944)
- Cod CPV
- 63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.940 RON
- Valoare atribuită
- 286.580 RON 42,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2025 15:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1121498
- Termen limită
- 19.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244231
Documente
Documentația de atribuire
- CS SERVICII DE DEPOZITARE 2025_semnat.doc.p7s
- DRAFT Contract depozitare_semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1244231.pdf
- Formulare-servicii de depozitare_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEFADINA COMSERV SRL CUI RO 9058944
Valoare atribuită
286.580 RON
din 500.940 RON estimat
42,8%
Adjudecat la 57,2% din estimat · economie 214.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.