Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,8% sub estimat
ACORD CADRU- Furnizare materiale sanitare pentru o perioadă de 24 luni - manusi de examinare
- Număr anunț
- SCN1162227
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.000 RON
- Valoare atribuită
- 158.040 RON 26,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2025 15:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1122361
- Termen limită
- 21.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244216
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI - MANUSI-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1244216.pdf
- Formulare si modele documente.docx
- MODE AC SI SUBSECVENT - MANUSI-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. CUI RO41024228
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCATOR MEDICAL SRL CUI RO 18547761
Valoare atribuită
158.040 RON
din 216.000 RON estimat
26,8%
Adjudecat la 73,2% din estimat · economie 57.960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.