Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare echipamente recuperare medicala proiect ” Diagnosticul precoce - Să trăiești cu Demență” cod RORS 00013

Număr anunț
SCN1162223
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983.575 RON
Valoare atribuită
983.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
06.05.2025 14:53
Anunț de atribuire
SCNA1121915
Termen limită
20.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244309

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

983.000 RON

din 983.575 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 575 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.