Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Furnizare de echipament medical ,, Ecograf multidisciplinar cu trei tipuri de sonde,, pentru Spitalul Clinic Filantropia prin PNRR
- Număr anunț
- CN1080862
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363.518,59 RON
- Valoare atribuită
- 353.250 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2025 09:42
- Anunț de atribuire
- CAN1153220
- Termen limită
- 12.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244186
Documente
Documentația de atribuire
- 2.. Draft ctr - APRILIE.docx.p7s
- 3. Caiet de sarcini _ ap.ec. SP Filantropia.pdf.p7s
- 3,,,,,Formulare-si-modele-documente.docx.p7s
- 4. Formular-propunere-tehnica.docx.p7s
- FisaDate_DF1244186.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
353.250 RON
din 363.518,59 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 10.268,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.