Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Furnizare produse in cadrul proiectului "Dotarea serviciilor comunale ale comunei cu un utilaj de tip buldoexcavator”
- Număr anunț
- SCN1162180
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERNESTI (CUI 3627897)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535.412,91 RON
- Valoare atribuită
- 525.200 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.05.2025 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1121744
- Termen limită
- 22.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244048
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
525.200 RON
din 535.412,91 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 10.212,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.