Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Servicii pensiune cai

Număr anunț
SCN1162159
Autoritate contractantă
Politia Locala Iasi (CUI 18258941)
Furnizor / câștigător
EQUESTER DOMENII S.R.L. (CUI 42140654)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207.378,15 RON
Valoare atribuită
206.500 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
06.05.2025 07:34
Anunț de atribuire
SCNA1120925
Termen limită
16.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244098

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

206.500 RON

din 207.378,15 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 878,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.