Atribuită
Anunț de participare
Furnizare consumabile pentru copiatoare și imprimante
- Număr anunț
- SCN1162285
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia (CUI 11390243)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174.200 RON
- Valoare atribuită
- 321.003 RON
- Data publicării
- 07.05.2025 17:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1123158
- Termen limită
- 17.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244388
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NS COPIERS SRL CUI RO 10891203
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
321.003 RON
din 174.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro