Atribuită
Anunț de participare
Acord cardru achzitie cobustibili pe baza de carduri valorice
- Număr anunț
- SCN1162346
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.388.720,65 RON
- Data publicării
- 08.05.2025 17:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1121886
- Termen limită
- 23.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244449
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru combustibil -2025.docx.p7s
- Anexa - Specificatii tehnice.xlsx.p7s
- Caiet sarcini combustibili.pdf.p7s
- Cantitate combustibili.xlsx
- Contract subsecvent combustibil -2025.docx.p7s
- FisaDate_DF1244449.pdf
- Formular 3 - Propunere tehnica_specificatii tehnice.xlsx.p7s
- Formular 4 - Formular propunere financiara.xlsx.p7s
- Formulare prezentare oferta_combustibil.docx.p7s
- Sectiunea I - Fisa de date_Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
1.388.720,65 RON
din 1.170.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro