Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,9% sub estimat

Lot 1 - Recipiente pentru alimente și băuturi

Număr anunț
RFD002020
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION IAŞI SRL (CUI 17347404)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.389,60 RON
Valoare atribuită
9.380 RON 29,9% sub estimat
Data publicării
08.05.2025 10:46
Anunț de atribuire
RFDA001761
Termen limită
19.05.2025 15:00

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

9.380 RON

din 13.389,60 RON estimat 29,9%

Adjudecat la 70,1% din estimat · economie 4.009,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.