Anulată
Anunț de participare
Achizitionare diverse alimente (3 loturi)
- Număr anunț
- SCN1162309
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 533.682,50 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 08.05.2025 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1123566
- Termen limită
- 19.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244417
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 533.682,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitionare produse de origine animala, carne si produse din … | 249.725 RON | Anulat | — |
| 2 | Achizitionare diverse produse lactate | 134.900 RON | Anulat | — |
| 3 | Achizitionare diverse produse alimentare | 149.057,50 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INTER CONECTER SRL CUI RO 13116628
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
G & T SERVICES SRL CUI 24266523
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.