Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Achizitie servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru “Lucrari de interventie, consolidari, reabilitari termice, mansardare la sediul Judecatoriei Sebeș„.
- Număr anunț
- SCN1162371
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
- Furnizor / câștigător
- RUGBY CONSTRUCT SRL (CUI 18620242)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 129.000 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2025 09:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1120907
- Termen limită
- 20.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244475
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Asistenta tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1244475.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Model contract Asistenta tehnica.pdf.p7s
- PT Sebes 1.zip.p7s
- PT Sebes 2.zip.p7s
- PT Sebes 3.zip.p7s
- PT Sebes 4.zip.p7s
- PT Sebes 5.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RUGBY CONSTRUCT SRL CUI RO 18620242
Valoare atribuită
129.000 RON
din 130.000 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.