Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

Achizitie autoutilitara cu nacela de lucru la inaltime tip PRB

Număr anunț
SCN1162479
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
Furnizor / câștigător
UTIROM INVEST SRL (CUI 33854107)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506.722 RON
Valoare atribuită
450.500 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
12.05.2025 14:39
Anunț de atribuire
SCNA1122359
Termen limită
26.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244713

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTIROM INVEST SRL CUI RO 33854107
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

450.500 RON

din 506.722 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 56.222 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.