Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

Servicii de curățenie a camerelor de odihnă din Staţia şi Revizia de Vagoane Buzău

Număr anunț
CN1081163
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASTRU GRUP SRL (CUI 22510582)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.103,19 RON
Valoare atribuită
127.815,96 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
13.05.2025 16:25
Anunț de atribuire
CAN1150829
Termen limită
18.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244943

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTRU GRUP SRL CUI 22510582
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

127.815,96 RON

din 144.103,19 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 16.287,23 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.