Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
“Furnizare mobilier cabinete si laboratoare pentru unitatile de invatamant preuniversitar din orasul Ludus, Jud.Mures”
- Număr anunț
- SCN1162533
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- C & A PHOENIX ART SRL (CUI 30195559)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.444,10 RON
- Valoare atribuită
- 158.947 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2025 13:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1123998
- Termen limită
- 28.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244649
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet-de-Sarcini - Dotari mobilier cabinete si laboratoare.pdf.p7s
- 2. Fise tehnice Dotari mobilier cabinete si laboratoare.doc.p7s
- 3. Formular-propunere-tehnica_F8.docx.p7s
- 4. Formular anexa propunere-financiara_F9.xlsx.p7s
- 5. Formulare-si-modele-documente.docx.p7s
- 6. Model_Contract_achizitie Dotari mobilier cabinete si laboratoare.docx.p7s
- FisaDate_DF1244649.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALEX MOBILIER MACS S.R.L. CUI RO 22474030
Valoare atribuită
158.947 RON
din 169.444,10 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 10.497,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.