Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat
FURNIZARE SULFAT DE ALUMINIU
- Număr anunț
- SCN1162522
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
- Cod CPV
- 24313123-9 · Sulfat de aluminiu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192.000 RON
- Valoare atribuită
- 174.000 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2025 09:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1121662
- Termen limită
- 23.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244726
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEMCRISTAL SRL CUI RO 11390391
Valoare atribuită
174.000 RON
din 192.000 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 18.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.