Atribuită
Anunț de participare
Furnizare, instalare și punere în funcțiune consola monitorizare nervi cu accesorii,consola monitorizare paratiroida cu accesorii,sistem de detectie Gamma pentru radiotrasori,trusa instrumente chirurgie laparoscopica
- Număr anunț
- SCN1162506
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 634.950 RON
- Valoare atribuită
- 634.860 RON
- Data publicării
- 13.05.2025 07:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1122111
- Termen limită
- 26.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244697
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 634.950 RON Adjudecat: 634.860 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consola monitorizare nervi cu accesorii | 150.000 RON | — | |
| 2 | Consola monitorizare paratiroida cu accesorii | 144.600 RON | MEDTRONIC ROMANIA SRL | 294.560 RON |
| 3 | Sistem de detectie Gamma pentru radiotrasori | 169.700 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 169.700 RON |
| 4 | Trusa instrumente chirurgie laparoscopica | 170.650 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 170.600 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
634.860 RON
din 634.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro