Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat

EXTINDERE STATIE DE TRATARE SI SISTEM DE ALIMENTARE CU APA IN COMUNA SEMLAC, JUDETUL ARAD

Număr anunț
SCN1162623
Autoritate contractantă
COMUNA SEMLAC (CUI 3518830)
Cod CPV
45232421-9 · Statie de tratare a apelor reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.618.103,09 RON
Valoare atribuită
5.541.511,39 RON 16,3% sub estimat
Data publicării
14.05.2025 16:09
Anunț de atribuire
SCNA1135080
Termen limită
30.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244972

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
AQUAEDUCT SRL CUI RO24809921
Asociați 1
EDIL MANAGEMENT SRL CUI RO 15100997
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
JDA CONSULT SRL CUI RO 28272390
Asociați 2
ABSOLUT 2001 SRL CUI RO 14418225
CRISTIŢĂ SRL CUI RO 17348825
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

5.541.511,39 RON

din 6.618.103,09 RON estimat 16,3%

Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 1.076.591,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.