Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
LN3 - Reparatie rastele sustinere cabluri electrice din CTE Bucuresti SUD – Circuite interioare cota –3,5m (subsol) sala turbine si sala cazane – etapa 2x100MW din CTE Bucuresti SUD
- Număr anunț
- SCN1162598
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- CRISTALIN PROJECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 25028465)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474.217,14 RON
- Valoare atribuită
- 473.400,80 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2025 15:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1124009
- Termen limită
- 02.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244964
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISTALIN PROJECT MANAGEMENT S.R.L. CUI RO 25028465
Valoare atribuită
473.400,80 RON
din 474.217,14 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 816,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.