Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,4% sub estimat

Asfaltare strazi in mun. Falticeni-tronson II str. Costica Arteni, partial str. Brosteni si partial str. Soldat Zamfir, mun. Falticeni, jud. Suceava

Număr anunț
SCN1162585
Autoritate contractantă
Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
Furnizor / câștigător
ARA ROAD S.R.L. (CUI 6727084)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.809.000 RON
Valoare atribuită
1.511.968,22 RON 16,4% sub estimat
Data publicării
14.05.2025 10:46
Anunț de atribuire
SCNA1124928
Termen limită
06.06.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244876

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Asociați 1
ARA ROAD S.R.L. CUI 6727084
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ELBI SA CUI RO 733362

Valoare atribuită

1.511.968,22 RON

din 1.809.000 RON estimat 16,4%

Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 297.031,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.