Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Analizor termogavimetric - CR 43428

Număr anunț
SCN1162580
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
CROMATEC S.R.L. (CUI 50659017)
Cod CPV
38931000-0 · Aparate de verificare a temperaturii si a umiditatii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354.700 RON
Valoare atribuită
354.500 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
14.05.2025 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1122495
Termen limită
26.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244934

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CROMATEC S.R.L. CUI RO50659017
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

354.500 RON

din 354.700 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.