Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,6% sub estimat
Materiale consumabile , birotica si papetarie
- Număr anunț
- SCN1162574
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.769,60 RON 38,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2025 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1123052
- Termen limită
- 26.05.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244854
Documente
Documentația de atribuire
- 2. CAIET DE SARCINI materiale consumabile , birotica si papetarie.docx.p7s
- 4. Formular 5 materiale consumabile , birotica si papetarie.docx.p7s
- 5. Formular 6-Propunere-financiara materiale consumabile , birotica si papetarie.xlsx.p7s
- 6. Model Contract materiale consumabile , birotica si papetarie.docx.p7s
- 7. Modele de formulare materiale consumabile , birotica si papetarie.doc.p7s
- FisaDate_DF1244854.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. CUI RO 6562512
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VECTOR INTERNATIONAL SRL CUI RO 5589307
Valoare atribuită
25.769,60 RON
din 42.000 RON estimat
38,6%
Adjudecat la 61,4% din estimat · economie 16.230,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.