Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare Ghilotina Hidraulica

Număr anunț
SCN1162568
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Furnizor / câștigător
DATA CONSULT SRL (CUI 14951812)
Cod CPV
42633000-2 · Masini de indoit, de pliat, de indreptat sau de aplatizat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
632.350 RON
Valoare atribuită
632.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
14.05.2025 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1123105
Termen limită
26.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244845

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATA CONSULT SRL CUI RO14951812
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BIELDA TEHNIC S.R.L. CUI RO43476815

Valoare atribuită

632.000 RON

din 632.350 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 350 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.