Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Servicii de catering - masa calda, conform Programului National MASA SANATOASA pentru Scoala Gimnaziala ,,Mihai Eminescu” Buhuși, Anul 2025

Număr anunț
SCN1162561
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
ALEX & REBECCA SRL (CUI 26903649)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
631.859,20 RON
Valoare atribuită
629.104 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
14.05.2025 08:04
Anunț de atribuire
SCNA1121596
Termen limită
26.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244840

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

629.104 RON

din 631.859,20 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.755,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.