Atribuită Anunț de participare

Componente sistem automat distributie carburant si AdBlue

Număr anunț
SCN1162661
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
EURIAL SRL (CUI 16924229)
Cod CPV
42122180-5 · Pompe de combustibil (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.101,10 RON
Valoare atribuită
89.902 RON
Data publicării
15.05.2025 13:51
Anunț de atribuire
SCNA1127774
Termen limită
27.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1244771

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURIAL SRL CUI RO 16924229

Valoare atribuită

89.902 RON

din 67.101,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.