Atribuită
Anunț de participare
Detectoare tensiune opto-acustice
- Număr anunț
- SCN1162636
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- SIROD S.R.L. (CUI 9801207)
- Cod CPV
- 31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.029.552 RON
- Valoare atribuită
- 1.029.130 RON
- Data publicării
- 15.05.2025 07:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1122857
- Termen limită
- 03.06.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1244969
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1244969.pdf
- MN15-2025 ANEXA 1 CANTITATIV.pdf.p7s
- MN15-2025 ANEXA 2.1 FTS TESTER JT.pdf.p7s
- MN15-2025 ANEXA 2.2 FTS DETECTOR 6 35kV.pdf.p7s
- MN15-2025 ANEXA 2.3 FTS DETECTOR 110kV.pdf.p7s
- MN15-2025 ANEXA 3 DATE DE FACTURARE.pdf.p7s
- MN15-2025 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- MN15-2025 FORMULARE.pdf.p7s
- MN15-2025 MODEL CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIROD S.R.L. CUI RO 9801207
Valoare atribuită
1.029.130 RON
din 1.029.552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro