Atribuită Anunț de participare

Achiziție de Spectrometru de masă

Număr anunț
CN1081228
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.731.182,15 RON
Valoare atribuită
1.731.175 RON
Data publicării
16.05.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1151917
Termen limită
24.06.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
318275-2025
Documentație de atribuire
DF1245079

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

1.731.175 RON

din 1.731.182,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.