Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

MASINA DE MATURAT STRADAL

Număr anunț
SCN1162766
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
SALA IMPEX SRL (CUI 5854810)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336.134 RON
Valoare atribuită
315.000 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
17.05.2025 16:45
Anunț de atribuire
SCNA1121993
Termen limită
28.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245316

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALA IMPEX SRL CUI RO 5854810
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

315.000 RON

din 336.134 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 21.134 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.