Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Furnizare mobilier pentru unitățile de învățământ din cadrul proiectului „DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE A ȘCOLII GIMNAZIALE NR. 1 VALCĂU DE JOS”, cod F-PNRR-Dotari-2023-2919”, derulat prin Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR), Componenta C15: Educație

Număr anunț
SCN1162840
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393.512 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
19.05.2025 23:35
Anunț de atribuire
SCNA1120996
Termen limită
28.05.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1245485

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ALFA VEGA SRL CUI RO 2386812
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEBELISSIMO S.R.L. CUI RO41213669
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 393.512 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 393.512 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.